Код Y-412 KBL
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Крісло |
Код Y-412 KBL
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Крісло |
Код Y-110 G
| Країна виробник | Китай |
| Особливості, примітки | На коліщатках, З регульованою спинкою |
Код Y-508 KZ
| Країна виробник | Китай |
| Особливості, примітки | На коліщатках, З регульованою спинкою |
| Вік | 3 роки + |
Код Y-115 PG
| Країна виробник | Китай |
Код Y-118 KBL
| Країна виробник | Китай |
Код Y-607 G
| Країна виробник | Китай |
| Вага (без упаковки) | 12 кг |
Код Y-508 KZ Base
Код Y-617 DB
| Країна виробник | Китай |
| Вага (без упаковки) | 16,5 кг |
Код Y-528 KBL
| Країна виробник | Китай |
| Особливості, примітки | На коліщатках, З регульованою спинкою |
| Вага (без упаковки) | 14 кг |
Код Y-508 KBL Plus
| Країна виробник | Китай |
| Особливості, примітки | На коліщатках, З регульованою спинкою |
| Вік | 3 роки + |
Код Y-510 G Base
| Країна виробник | Китай |
Код Y-609 G
| Країна виробник | Китай |
Код Y-1040 KBL
| Країна виробник | Китай |
| Особливості, примітки | На коліщатках, З регульованою спинкою |
| Вага (без упаковки) | 15 кг |
| Вік | 3 роки + |
Код Y-510 KZ Plus
| Країна виробник | Китай |
| Особливості, примітки | На коліщатках, З регульованою спинкою |
| Вік | 3 роки + |
Код Y-1030 KP
| Країна виробник | Китай |
| Вага (без упаковки) | 19 кг |
Код Y-1020 G
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Крісло |
Код Y-565 KB
| Країна виробник | Китай |
Код 79113.26
Код 00053941
| Вага (без упаковки) | 1 кг |
| Матеріал | сосна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053940
| Вага (без упаковки) | 1 кг |
| Матеріал | сосна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053942
| Вага (без упаковки) | 1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053943
| Вага (без упаковки) | 1 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 9030-1
| Тип | Стульчик |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Польща |