Код 00053939
| Вага (без упаковки) | 1 кг |
| Матеріал | бук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053939
| Вага (без упаковки) | 1 кг |
| Матеріал | бук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 2035008
| Країна виробник | Китай |
| Стать | для дівчаток |
| Вага (без упаковки) | 1,5 кг |
| Матеріал | пластик |
| Вік | 1-10 років |
Код 2035010
| Країна виробник | Китай |
| Вага (без упаковки) | 1,5 кг |
| Матеріал | пластик |
| Вік | 1-10 років |
Код 2035009
| Країна виробник | Китай |
| Стать | універсальний |
| Вага (без упаковки) | 1,5 кг |
| Матеріал | пластик |
| Вік | 1-10 років |
Код 2035011
| Країна виробник | Китай |
| Стать | універсальний |
| Вага (без упаковки) | 1,5 кг |
| Матеріал | пластик |
| Вік | 1-10 років |
Код 2035025
| Країна виробник | Китай |
| Стать | універсальний |
| Вага (без упаковки) | 1,5 кг |
| Вік | 1-10 років |
Код MF-002-134
| Матеріал | пластик |
| Вік | 1,5 + |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Код MF-002-106
| Матеріал | пластик |
| Вік | 1,5 + |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Код J09614
| Тип | стільці |
| Матеріал | дерево. |
| Вік | 3-5 років |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
Код 31001
| Матеріал | бук |
| Вік | 2-4 роки |
Код 31002H
| Матеріал | бук |
| Вік | 4-7 років |
Код 00053949
| Вага (без упаковки) | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053947
| Вага (без упаковки) | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053935
| Вага (без упаковки) | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053946
| Вага (без упаковки) | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053948
| Вага (без упаковки) | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053951
| Вага (без упаковки) | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053926
| Вага (без упаковки) | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053927
| Вага (без упаковки) | 2 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 47689
| Країна виробник | Хорватія |
| Тип | Крісло |
| Матеріал | Текстиль |
| Вік | 9 міс-5 років |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
Код H-245
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал, Екошкіра |
| Вік | 15 років + |