Код H-350
| Країна виробник | Китай |
| Вага (без упаковки) | 5,5 кг |
| Матеріал | меблева фанера + металевий каркас, Оксамит |
| Вік | 15 років + |
Код H-350
| Країна виробник | Китай |
| Вага (без упаковки) | 5,5 кг |
| Матеріал | меблева фанера + металевий каркас, Оксамит |
| Вік | 15 років + |
Код BX1634Z
Код 25071_TRUST
| Тип | ігрове крісло |
Код 4011.101.01
| Вікова група | грудної вік |
| Стать | універсальний |
| Матеріал | пластик |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код Y-400 BL
| Країна виробник | Китай |
Код Y-140 BL
| Країна виробник | Китай |
Код 2E-GC-HEB-BKWT
| Особливості, примітки | ергономічна форма обертання на 360° посилена основа |
| Тип | ігрове крісло |
Код 2E-GC-HEB-BK
| Особливості, примітки | ергономічна форма обертання на 360° посилена основа |
| Тип | ігрове крісло |
Код 2E-GC-BUS-GR
| Особливості, примітки | обертання на 360° посилена основа |
| Тип | ігрове крісло |
Код 2E-GC-BUS-BKRD
| Особливості, примітки | обертання на 360° посилена основа |
| Тип | ігрове крісло |
Код 2E-GC-BUS-WT
| Особливості, примітки | обертання на 360° посилена основа |
| Тип | ігрове крісло |
Код 2E-GC-BUS-BK
| Особливості, примітки | обертання на 360° посилена основа |
| Тип | ігрове крісло |
Код Y-543 KB
| Країна виробник | Китай |
| Вага (без упаковки) | 19,5 кг |
| Вік | 5 років + |
Код 2E-GC-HIB-BK
| Особливості, примітки | посилена основа поперекова підтримка |
| Тип | ігрове крісло |
Код 2E-GC-HIB-BKRD
| Особливості, примітки | обертання на 360° посилена основа |
| Тип | ігрове крісло |
Код 2E-GC-BAS-BKRD
| Особливості, примітки | обертання на 360° посилена основа |
| Тип | ігрове крісло |
Код Y-546 KB
| Країна виробник | Китай |
| Вага (без упаковки) | 19,5 кг |
| Вік | 5 років + |