Код 13009
| Тип | Дитячі меблі |
| Вік | 3 роки + |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код 13009
| Тип | Дитячі меблі |
| Вік | 3 роки + |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код BD-22 PN
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Вага (без упаковки) | 40 кг |
| Вік | 3 роки + |
Код BD-22 G
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Вага (без упаковки) | 40 кг |
| Вік | 3 роки + |
Код Evo-60 MG/MC
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стіл |
| Вага (без упаковки) | 32 кг |
Код Evo-40 PN
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стіл |
| Матеріал | МДФ |
Код TH-320 W/G + Y-400 YE
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Столик, Стільчик |
| Матеріал | ДСП |
Код BD-650 MC Lite
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стіл дитячий |
| Вага (без упаковки) | 35 кг |
Код 2E-CE218D-MOTORIZED
| Особливості, примітки | захист електроніки та двигуна від перегріву та перевантаження вбудовані в стільницю роз'єми: USB-А, USB-C вбудована кнопкова контрольна панель з дисплеєм |
Код BD-650 MC + S50 TG
| Країна виробник | Китай |
| Вага (без упаковки) | 35 кг |
Код TH-320 W/BL + Y-407 KBL
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Матеріал | ДСП |
| Вік | 3-12 років |
Код 8312638
| Матеріал | МДФ, сосна |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код TH-320 W/PN + Y-208 KP
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Вага (без упаковки) | 29 кг |
| Матеріал | ДСП |
Код 2E-CE150B-MOTORIZED
| Особливості, примітки | вiдображення рівня висоти стільниці на дисплеї захист електроніки та двигуна від перегріву та перевантаження функція пам'яті висоти знімна сенсорна контрольна панель з дисплеєм |
Код 2E-CE150WDARK-MOTORIZED
| Особливості, примітки | вiдображення рівня висоти стільниці на дисплеї захист електроніки та двигуна від перегріву та перевантаження функція пам'яті висоти знімна сенсорна контрольна панель з дисплеєм |
Код 2E-CE150WYLOW-MOTORIZED
| Особливості, примітки | вiдображення рівня висоти стільниці на дисплеї захист електроніки та двигуна від перегріву та перевантаження функція пам'яті висоти знімна сенсорна контрольна панель з дисплеєм |
Код 2E-CE150WOLD-MOTORIZED
| Особливості, примітки | вiдображення рівня висоти стільниці на дисплеї захист електроніки та двигуна від перегріву та перевантаження функція пам'яті висоти знімна сенсорна контрольна панель з дисплеєм |
Код 2E-CE150WWHITE-MOTORIZED
| Особливості, примітки | вiдображення рівня висоти стільниці на дисплеї захист електроніки та двигуна від перегріву та перевантаження функція пам'яті висоти знімна сенсорна контрольна панель з дисплеєм |
Код 8095241
| Стать | універсальний |
| Вік | 3 роки + |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
Код BD-670_2WG +Полка+Y-1030+C-12 GR
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Матеріал | МДФ |