Код 702500
| Матеріал | пластик |
| Вік | Від 3 років |
| Країна реєстрації бренду | США |
Код 702500
| Матеріал | пластик |
| Вік | Від 3 років |
| Країна реєстрації бренду | США |
Код M 3111-8
| Тип | парти |
| Роз'єми і порти | З похилій стільницею З ящиками З стільцем |
| Матеріал | Метал + МДФ + Пластик |
| Вік | Від 3 років |
Код KD-F041 Green
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | посилений пластик |
| Вік | 18 m+ |
Код Evo-07 Blue
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Вага (без упаковки) | 14,8 кг |
| Матеріал | МДФ |
| Вік | 3-10 років |
Код Evo-06 Blue
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Вага (без упаковки) | 14,7 кг. |
| Вік | 3-10 років |
Код 733538836598
3
Код 3599
| Стать | універсальний |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Тайвань |
Код 754793
Код 2E-CE120B-MOTORIZED
| Особливості, примітки | захист електроніки та двигуна від перегріву та перевантаження функція пам'яті висоти знімна кнопкова контрольна панель з дисплеєм |
Код 828200
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | США |
Код BD-10 BL
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Вага (без упаковки) | 25,3 кг |
| Вік | 3 роки + |
Код BD-10 BL с лампой
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект стіл + стілець |
| Матеріал | МДФ |
Код OT143
| Вага (без упаковки) | 13 кг. |
| Матеріал | дерево |
| Вік | 3 роки + |
Код 869800
Код 733538869893
3
| Вага (без упаковки) | 12,7 кг |
| Вік | 3 роки + |
Код BD-04 G XL Teddy с лампой
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Матеріал | МДФ |
| Вік | 3 роки + |
Код 843199
3
| Матеріал | ударостойкий пластик |
| Вік | від 1,5 років |
| Країна реєстрації бренду | США |
Код 2E-CE120B-MECHANIC
Код XKF002
| Вага (без упаковки) | 14,5 кг |
| Матеріал | дерево |
| Вік | 3 роки + |
Код 2E-CE120W-MOTORIZED
| Особливості, примітки | захист електроніки та двигуна від перегріву та перевантаження функція пам'яті висоти знімна кнопкова контрольна панель з дисплеєм |
Код 501401
| Матеріал | масив дерева (вільха) |
Код BD-21 BL
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Вага (без упаковки) | 37 кг |
| Вік | 3 роки + |
Код 26912
| Тип | Ігровий столик |
| Вік | Від 3 років |