Код MT-001-POMARANCZ-ZELONY
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Код MT-001-POMARANCZ-ZELONY
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Код MT-001-MULTICOLOR
| Вага (без упаковки) | Стільниця: 50 х 50 х 46 см¶Стілець: 36 х 32 х 45 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Код 00053933
| Матеріал | сосна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 2С2-2-4
Код 31001L
| Вік | 2-4 роки |
Код Tega MF-001 pink
| Матеріал | пластик |
| Вік | від 1,5 років |
Код 9090
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Стіл дитячий |
| Матеріал | пластик |
Код 811000
| Вага (без упаковки) | 7,1 кг |
| Матеріал | пластик |
| Вік | від 1,5 років |
| Країна реєстрації бренду | США |
Код Tega MT-001 gr/or 1799
| Тип | Столик, Стільчик |
| Роз'єми і порти | зі стільцем |
| Матеріал | пластик |
| Вік | Від 2 років |
Код 8312589
| Матеріал | лакована МДФ |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код LQ6010
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | пластик |
| Вік | Від 3 років |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код 8312590
| Матеріал | дерево. |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код 2С21-2-4
| Вік | 2 роки + |
Код 8312587
| Матеріал | лакована МДФ |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код Peanut-8 pink/grey
| Матеріал | пластик |
| Вік | від 1 року |
Код 00053944
| Вага (без упаковки) | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053937
| Вага (без упаковки) | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053938
| Вага (без упаковки) | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053936
| Вага (без упаковки) | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053932
| Вага (без упаковки) | 10 кг |
| Матеріал | сосна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053950
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053930
| Вага (без упаковки) | 10 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 00053945
| Вага (без упаковки) | 10 кг |
| Вік | Від 2 років |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 8312646
| Матеріал | лакована МДФ |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |