Код BD-820 TG/MC
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стіл |
Код BD-820 TG/MC
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стіл |
Код Evo-50 BL + Y-528 KBL
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект стіл + стілець |
| Вага (без упаковки) | 14 кг |
| Матеріал | МДФ |
Код TH-330 Z + Y-412 Lite + BD C3_BL
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Матеріал | ДСП |
Код TH-320 + Y-412 Lite + BD C3_PINK
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Матеріал | ДСП |
Код Evo-52 WG+PN+Y-528 KP
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | МДФ |
| Вік | 3-16 років |
Код BD-630 MG/PN+Y-220 KP
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Вік | 3-12 років |
Код DA-90406
| Особливості, примітки | вбудована зарядна станція USB: 1 x USB-C, 2 x USB A вбудоване блокування клавіатури для запобігання випадковому включенню вбудований ящик столу інтелектуальна панель управління: 4 місця для зберігання потужний двигун для плавного регулювання висоти |
Код BX1663Z
Код 893-0833
Код sm-0708
Код sm-0707
Код 8002944
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
Код 00053934
| Матеріал | сосна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 201-12В-13В
| Країна виробник | Китай |
| Вік | 3 роки + |
Код 201-14В
| Країна виробник | Китай |
| Вік | 3 роки + |
Код 854499
| Матеріал | пластик |
| Вік | Від 3 років |
| Країна реєстрації бренду | США |
Код 810600
| Вага (без упаковки) | 5,2 кг |
| Матеріал | пластик |
| Вік | від 2 до 4 років |
| Країна реєстрації бренду | США |
Код 00053928
| Вага (без упаковки) | 20 кг |
| Матеріал | бук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 31001
| Матеріал | бук |
| Вік | 2-4 роки |
Код 31002
| Вік | 4-7 років |
Код MT-001-ROZ
| Вага (без упаковки) | Стільниця: 50 х 50 х 46 см¶Стілець: 36 х 32 х 45 см |
| Країна реєстрації бренду | Польща |