Код 8002745
| Вік | від 3-10 років |
Код 8002745
| Вік | від 3-10 років |
Код 8002945
Код 2035006
| Країна виробник | Китай |
| Стать | універсальний |
| Вага (без упаковки) | 6 кг |
| Матеріал | пластик |
| Вік | 1-10 років |
Код 2035004
| Країна виробник | Китай |
| Особливості, примітки | З шухлядами Зі стільцем |
| Матеріал | пластик |
| Вік | 1-10 років |
Код 2035005
| Країна виробник | Китай |
| Стать | універсальний |
| Тип | Столик, Стільчик |
| Вага (без упаковки) | 6.5 кг |
| Вік | 1-4 роки |
Код 00053931
| Вага (без упаковки) | 35 кг |
| Матеріал | сосна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код KL1001H
| Матеріал | Бук, МДФ |
| Вік | 2-7 років |
Код 885200
Код 2035012
| Країна виробник | Китай |
| Стать | універсальний |
| Вага (без упаковки) | 6 кг |
| Матеріал | PP |
Код M 3823A-5 green
| Тип | парти |
| Роз'єми і порти | Підставка для ніг Надбудова (полку) Пенал похила стільниця |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Вік | Від 3 років |
Код MF-001-106
| Матеріал | пластик |
Код MF-001-134
| Матеріал | пластик |
| Вік | 1,5 + |
Код 15766
| Тип | Дитячі меблі |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код 2035026
| Країна виробник | Китай |
| Стать | універсальний |
| Вік | 1-10 років |
Код 00053929
| Матеріал | бук |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Код 797500
| Стать | універсальний |
| Матеріал | пластик |
| Вік | від 1,5 років |
| Країна реєстрації бренду | США |
Код 44282
| Країна виробник | Словенія |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
Код 7356WM
3
| Вік | 2 роки + |
| Brand | Step 2 |
Код 836500
| Вік | Від 2 років |
Код KL2001H
| Матеріал | Бук, МДФ |
| Вік | 4-7 років |
Код 885893
Код 885800
| Вік | Від 3 років |
Код 15471
| Тип | Дитячі меблі |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Країна реєстрації бренду | Китай |