Код RBB-LS12-BEIGE
| матеріал рами | Метал |
| Особливості, примітки | велосипед поставляється на 85% зібраним |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вік | 2-4 роки |
| Brand | Miqilong |
Код RBB-LS12-BEIGE
| матеріал рами | Метал |
| Особливості, примітки | велосипед поставляється на 85% зібраним |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вік | 2-4 роки |
| Brand | Miqilong |
Код LO-WILLOW XL BEIGE SAND
| Особливості, примітки | Бічні дверцята Москітна сітка |
| Вага (без упаковки) | 12 кг |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
Код 51554
Код 20100001
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код 6-1496
Код 00-00304105
Код 65325
Код 862100
Код B0108E-C
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Код 50984FSC
| Стать | універсальний |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | 3+ |
Код 5709
Код SHR-0280B
Код 99013
Код SP 102-20-001-015
Код 000000355
| Тип | Електрокарта |
| Розмір пакунку | 78 х 54 х 49 |
| Гарантія | 6 років |
| Допустима вага | 25 кг |
| Вік | Від 2 років |
| Brand | Rollplay |
Код HBM-UC20-RED
| матеріал рами | магнієва |
| Особливості, примітки | ручні дискові гальма на обох осях |
| Тип | Дитячі |
| Вік | 6-10 років |
| Brand | Miqilong |
Код 3370120
Код 30105002
6
| Тип | Щуповий |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код SA0027
| Тип | Двоколісний |
| Гарантія | 730 днів |
| Допустима вага | 100 кг |
| Вік | 5-14 років |
| Brand | Micro |
Код 733538836598
3