Код BD-10 BL
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Вага (без упаковки) | 25,3 кг |
| Вік | 3 роки + |
Код BD-10 BL
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Вага (без упаковки) | 25,3 кг |
| Вік | 3 роки + |
Код 65242
Код 13695
Код 775354
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Brand | Dr.Max |
Код 00-00305226
| Вага (без упаковки) | 10 кг |
| Матеріал | Сталь, Поліестер |
| Вік | 0-24 місяця |
Код 231100-6
| Ступені суміші | 0-12 міс. |
| Тип | на козячому молоці |
| Вік | 0 міс. + (від народження) |
| Вага | 4800 g. |
| Країна реєстрації бренду | Нова Зеландія |
| Brand | Ненні |
Код 45300401B
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код A040008
| Розмір товару | 70 х 47 х 65 см |
Код CH-PHF45402EV
| Тип | Кліматичний комплекс |
Код 202006
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код SE01033GRNGL
| Вага (без упаковки) | 4,75 кг. |
| Вік | 0-4 роки |
Код 3370124
Код 472636
Код 232442-6
| Ступені суміші | 12-18 міс. |
| Тип | на козячому молоці |
| Вік | 12+ m. |
| Вага | 4800 g. |
| Країна реєстрації бренду | Нова Зеландія |
| Brand | Ненні |
Код 232435-6
| Ступені суміші | 6-12 міс. |
| Тип | на козячому молоці |
| Вік | 6 + m. |
| Вага | 4800 g. |
| Країна реєстрації бренду | Нова Зеландія |
| Brand | Ненні |
Код 733538869893
3
| Вага (без упаковки) | 12,7 кг |
| Вік | 3 роки + |
Код G101
3
Код BD-04 G XL Teddy с лампой
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Комплект (стіл, стільці) |
| Матеріал | МДФ |
| Вік | 3 роки + |
Код 00-00304741
| Тип | Триколісні |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колеса | поліуретан |
| Вік | від 1 року |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Brand | Kinderkraft |
Код 843199
3
| Матеріал | ударостойкий пластик |
| Вік | від 1,5 років |
| Країна реєстрації бренду | США |
Код BX1004X