Код HD9359/90
| Матеріал корпуса | Метал |
| Споживана потужність, Вт | 1850 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Philips |
Код HD9359/90
| Матеріал корпуса | Метал |
| Споживана потужність, Вт | 1850 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Philips |
Код GK-STC20
| потужність | 2000 Вт |
| Тип | контактний гриль |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код E7GK1-8BP
| потужність | 2400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Скло |
| Brand | Electrolux |
Код 00000022546
| потужність | 2000 Вт |
| Brand | Electrolux |
Код FDB-1138
| Додаткова інформація | регулювання температури рівномірне висушування на всіх рівнях знімні дверцята з великим прозорим віконцем для контролю за процесом решітка для підвішування продуктів |
| напруга | 220 В |
| потужність | 550 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 00000019263
| потужність | 850 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Brand | Gorenje |
Код EY245310
| потужність | 1 500 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Мультіпечь |
| Brand | Tefal |
Код MO20A4X
| потужність | 800 Вт |
| Таймер | Є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код E6TB1-6ST
| Додаткова інформація | LED індикація 6 ножів |
| потужність | 1400 Вт |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Electrolux |
Код BM1600WG
| Додаткова інформація | таймер відстрочки старту підтримання температури режим швидкої випічки Вибір кольору скоринки |
| потужність | 850 Вт |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код RK745134
| потужність | 820 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код 0X22111366
| Тип | блендер |
| Brand | Braun |
Код 00075924
| потужність | 1800 Вт |
| Країна виробник | Польща |
| Brand | Zeegma |
Код 00075927
| потужність | 2100 Вт |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Гриль |
| Гарантія | 36 міс |
| Brand | Zeegma |
Код PF210138
| Додаткова інформація | таймер відстрочки старту /до 15 часов Вибір кольору скоринки |
| потужність | 720 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код SBG8900SS
| потужність | 1660 Вт |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код HR3781/20
| потужність | 500 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Philips |
Код MGA-3000W
| потужність | 3000 Вт. |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 00000022189
| потужність | 700 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | з грилем |
| Brand | Gorenje |
Код CE5A0F34
| потужність | 1000 Вт |
| Тип | Скороварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Moulinex |
Код 00000019473
| потужність | 1100 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кавомашина |
| Brand | DeLonghi |
Код EAF5B
| потужність | 1500 Вт |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Electrolux |
Код HR1855/70
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Тип | відцентрова |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Philips |
Код ZC150838
| потужність | 150 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |