Код RK812B32
| потужність | 750 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код RK812B32
| потужність | 750 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код CE430A34
| потужність | 1000 Вт |
| Тип | Мультиварка скороварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Moulinex |
Код A001133
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пароварка-блендер |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Babymoov |
Код BM1400E
| Додаткова інформація | вибір ступеня запікання таймер відстрочки старту підтримання температури режим швидкої випічки можливість програмування подвійна форма випічки заміс тіста |
| потужність | 815 Вт |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код 132104157
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кавомашина |
| Матеріал | Метал, пластик |
| Brand | DeLonghi |
Код ZC420E38
| потужність | 150 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код 00000019262
| потужність | 815 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Сфера застосування | для дому |
| Гарантія | 24 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код GC717D10
| потужність | 2000 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | гриль прижимний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код HD2139/40
| Зовнішні розміри | 36.8 x 31.4 x 34.1 см |
| Тип | Мультиварка скороварка |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Brand | Philips |
Код SFD6601BK
| Додаткова інформація | регулювання температури вбудований вентилятор /діаметром 17 см регулювання часу роботи рівномірне висушування на всіх рівнях прозора кришка /дверцята Світлодіодний дисплей технологія HORIZONTAL AIR FLOW температурний запобіжник від перегріву |
| напруга | 230 В |
| потужність | 500 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код 00078030
| потужність | 2200 Вт |
| Матеріал | метал/пластик |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Brand | Zeegma |
Код 00066922
| потужність | 2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кухонна машина |
| Гарантія | 36 міс |
| Матеріал | метал Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Brand | Zeegma |
Код SFD7750SS
| Додаткова інформація | Світлодіодний дисплей |
| потужність | 600 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код AIFO-A145
| потужність | 1700 Вт |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 00000024591
| потужність | 1450 Вт |
| Матеріал корпуса | метал/пластик |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Electrolux |
Код NE858D38
| потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код 00000013271
| Тип кофе | Мелений |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри | 33 х 14.9 х 30.5 |
| Тип | кавоварка |
| Автовідключення | Є |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
Код EMZ725MMK
| напруга | 230 В |
| потужність | 900 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Electrolux |
Код 00000020379
| Додаткова інформація | Розширений SmartSpeed Моторний блок із системою EasyClick Plus Металева блендерна ніжка з гострими ножами з неіржавкої сталі, виготовлена за технологією ActiveBlade, PowerBell Plus та SplashControl |
| потужність | 1200 Вт |
| Країна виробник | румуно |
| Тип | Занурювальний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Braun |
Код 00000013413
| потужність | 1350 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000013294
| Тип кофе | Мелений, чалди (фільтр, в якому запресований кави) |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри | 33 х 14.9 х 30.5 |
| Тип | кавоварка |
| Автовідключення | Є |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Матеріал | метал, пластик |
Код EY905D10
| потужність | 2700 Вт |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код 00000013412
| Тип кофе | Мелений, чалди (фільтр, в якому запресований кави) |
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри | 33 х 14.9 х 30.5 |
| Тип | кавоварка |
| Номінальна потужність | 1300 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | метал, пластик |
Код 737654
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Gorenje |