Код 0X21010024
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Brand | Braun |
Код 0X21010024
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Brand | Braun |
Код 22750-56
| потужність | 200 Вт |
| Тип | повільноварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Russell Hobbs |
Код HB67G830
| Додаткова інформація | зйомні частини придатні для миття в посудомийній машині технологія POWELIX ручка з м'яким покриттям функція тихого режиму |
| потужність | 1000 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код MK622132
| потужність | 750 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Moulinex |
Код MO20A3X
| потужність | 800 Вт |
| Таймер | Є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код 00078031
| потужність | 1400 Вт |
| Гарантія | 36 міс |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Brand | Zeegma |
Код YCM-E1500
| Тип кофе | Мелений |
| потужність | 1350 Вт |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код YCM-E16B
| напруга | 220 В |
| Тип кофе | Мелений |
| потужність | 1100 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код DMC-SA1212SB
| потужність | 900 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 00000017821
| Країна виробник | Румунія |
| Дод. характеристики | Моторный блок с системой EasyClick Plus и технологией SmartSpeed¶Металлическая блендерная ножка выпо |
| Зовнішні розміри | 39 х 6.8 х 6.8 см |
| Кількість режимів | 10 |
| Тип | Занурювальний |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
Код YCM-E1501
| Тип кофе | Мелений |
| потужність | 1350 Вт |
| Тип | Рожкова |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код HR1832/00
| потужність | 500 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Philips |
Код 00000021800
| потужність | 980 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Electrolux |
Код MGA-2300J
| потужність | 2300 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код ME307832
| потужність | 1600 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик метал |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Moulinex |
Код SHB6551WH
| Додаткова інформація | ергономічна ручка ніж з нержавіючої сталі TITANIUM Quad Blade Technology |
| потужність | 1500 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код 00000021038
| потужність | 2400 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Brand | Electrolux |
Код 00000022818
| потужність | 240 Вт |
| Тип | Кухонний мінікомбайн |
| Гарантія | 24 міс. |
| Матеріал | метал/пластик |
| Brand | KitchenAid |
Код NN-ST27HMZPE
| потужність | 800 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Panasonic |
Код MO20A4W
| потужність | 800 Вт |
| Таймер | Є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код YCM-E1502
| Тип кофе | Мелений |
| потужність | 1350 Вт |
| Тип | Кавомашина |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 00000017822
| Країна виробник | Румунія |
| Зовнішні розміри | 39 х 6.8 х 6.8 см |
| Тип | Занурювальний |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | метал, пластик |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Код MO20S4BC
| напруга | 230 В |
| потужність | 700 Вт |
| Таймер | Є |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код 00000022557
| потужність | 700 Вт |
| Гарантія | 24 міс. |
| Brand | Gorenje |