Код 00000019244
| Додаткова інформація | Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления. |
| Тип | звичайний |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000019244
| Додаткова інформація | Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления. |
| Тип | звичайний |
| Brand | DeLonghi |
Код 00069132
| потужність | 1600 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стаціонарний |
| Гарантія | 36 місяців |
| Brand | Zeegma |
Код 0X22111290
| потужність | 850 Вт |
| Тип | блендер |
| Матеріал | Метал |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Brand | Braun |
Код 00000017168
| потужність | 550 Вт |
| Таймер | Є |
| Brand | Gorenje |
Код SFD3109BK
| Додаткова інформація | вбудований вентилятор Можна мити в посудомийній машині прозора кришка |
| напруга | 220-240 В |
| потужність | 250 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код 00000022174
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стаціонарний |
| Номінальна потужність | 1200 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | метал, пластик |
| Brand | Gorenje |
Код HR2537/00
| Споживана потужність, Вт | 650 Вт |
| Тип | Занурювальний |
| Матеріал | Пластик + метал |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Philips |
Код 24722-56
| Додаткова інформація | протиковзкі ніжки знімне лезо для легкої та зручної очистки знімний ковпачок для заливки інгредієнтів під час змішування 4-кінцеве лезо з нержавіючої сталі |
| потужність | 650 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | блендер стаціонарний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Russell Hobbs |
Код 00000017910
| Країна виробник | Китай |
| Зовнішні розміри | 26.5 х 23 х 23 см |
| Тип | звичайний |
| Номінальна потужність | 3000 W |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | DeLonghi |
Код JC900E
| потужність | 900 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик метал |
| Гарантія | 24 міс. |
| Brand | Gorenje |
Код 00000017909
| потужність | 2000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | метал |
| Гарантія | 24 міс. |
| Brand | DeLonghi |
Код 00000023243
| потужність | 750 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Занурювальний |
| Brand | Braun |
Код SFR5010BK
| потужність | 1500 Вт |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код AF1409DB
| потужність | 1400 Вт |
| Тип | Мультіпечь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код JEG-1330S
| потужність | 200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Полікарбонат |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код HR2543/90
| потужність | 700 Вт |
| Гарантія | 24 мес. |
| Brand | Philips |
Код MO20E1B
| потужність | 800 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код 00000019109
| Тип кофе | Мелений |
| потужність | 735 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | електротурка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код MC-P17DGDF
| потужність | 860 Вт / |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код HR3745/00
| Додаткова інформація | протиковзкі ніжки отсоединение миксера от подставки |
| потужність | 450 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Philips |
Код 00000021098
| Додаткова інформація | Функція AquaClean для чищення. Система блокування роботи приладу при відчинених дверцятах. |
| потужність | 800 Вт |
| Тип | Мікрохвильова піч |
| Brand | Gorenje |
Код 00000022658
| Країна виробник | Китай |
| Дод. характеристики | Професійна форма ножів запобігає розбризкуванню Безступінчасте регулювання потужності Турбо-режим |
| Тип | Занурювальний |
| Гарантія | 24 мес. |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Brand | Electrolux |
Код MGL-2250R
| потужність | 1800 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 0X22111420
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 850 Вт |
| Тип | блендер |
| Матеріал | нержавіюча сталь, пластик |
| Brand | Braun |