Код 00000023741
| Тип | Плита-гриль |
| Brand | Kela |
Код 00000023741
| Тип | Плита-гриль |
| Brand | Kela |
Код SJE1055SS
| потужність | 800 Вт |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код MGA-2000W
| потужність | 2000 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код STS7551BK
| потужність | 1600 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | тостер |
| Таймер | Є |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код HD9351/90
| потужність | 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Philips |
Код HR3781/00
| потужність | 500 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Philips |
Код MC-P13
| потужність | 860 Вт / |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 00000022978
| потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпуса | Платик, скло |
| Brand | Electrolux |
Код MGA-1750R
| потужність | 1700 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Номінальна потужність | 550 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код HT652538
| потужність | 600 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код 00000022178
| потужність | 2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | звичайний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь Пластик |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код 673816
| Тип | блендер |
| Матеріал | пластик, метал |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код HD7459/20
| Тип кофе | Мелений |
| потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Тип | Крапельна |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Philips |
Код MGK-1900
| потужність | 1900 Вт |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код ZE370138
| потужність | 350 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код MGL-1790R
| потужність | 1700 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 910003632
| Тип | блендер |
| Матеріал | Скло, метал |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Brand | Electrolux |
Код 00000021097
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код ME111032
| потужність | 1400 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Moulinex |
Код HD9365/10
| потужність | 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Матеріал | біопластик |
| Brand | Philips |
Код HR2621/90
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Кількість режимів | мультіскоростной |
| Тип | Занурювальний |
| Матеріал | Пластик + метал |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Philips |
Код MGL-2050R
| потужність | 1800 Вт |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код MGA-2300W
| потужність | 2300 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код JEG-1500S
| потужність | 200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |