Код E4HB1-6GG
| Додаткова інформація | пластиковые детали без содержания BPA |
| потужність | 600 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Electrolux |
Код E4HB1-6GG
| Додаткова інформація | пластиковые детали без содержания BPA |
| потужність | 600 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Electrolux |
Код 26392-56
| потужність | 850 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Russell Hobbs |
Код MC-P17BRZ
| потужність | 860 Вт / |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код JEG-1000
| потужність | 1000 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Полікарбонат |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код MGA-1735R
| потужність | 1700 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 00000022171
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Занурювальний |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код HB672830
| Додаткова інформація | ручка з м'яким покриттям функція тихого режиму |
| потужність | 1000 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код HR3740/00
| потужність | 450 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Philips |
Код HB656G10
| Додаткова інформація | захист від розбризкування зйомні частини придатні для миття в посудомийній машині знімна ніжка технологія POWELIX ручка з м'яким покриттям |
| потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код 00000022654
| потужність | 700 Вт |
| Дод. характеристики | Кількість випічки: - вафлі 5 шт - кекси 7 шт Стандартний резистивний нагрівач Захисна засувка Прогумована протиковзка основа Довжина кабелю: 1 м |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | Вафельниця |
| Гарантія | 12 міс. |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код 00000021033
| потужність | 880 Вт |
| Матеріал | Метал Пластик |
| Brand | Electrolux |
Код 00000022135
| потужність | 550 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | ручний міксер |
| Brand | Gorenje |
Код 00000020336
| потужність | 450 Вт |
| Тип | Стаціонарний |
| Brand | Kenwood |
Код TT420D30
| потужність | 900 Вт |
| Матеріал корпуса | пластик метал |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код HB673830
| Додаткова інформація | захист від розбризкування зйомні частини придатні для миття в посудомийній машині технологія POWELIX ручка з м'яким покриттям функція тихого режиму |
| потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код MC-X42X
| потужність | 860 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код FDB-5321T
| Додаткова інформація | регулювання температури LED дисплей рівномірне висушування на всіх рівнях збереження вітамінів та мінералів |
| напруга | 220 В |
| потужність | 250 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код MC-P21
| потужність | 860 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 00000020251
| Країна виробник | Польща |
| Кількість режимів | 2 |
| Тип | Стаціонарний |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Гарантія | 30 мес |
| Матеріал | Трітан |
| Brand | Noveen |
Код 00000020252
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Стаціонарний |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Гарантія | від виробника |
| Матеріал | метал, пластик |
| Brand | Noveen |
Код MC-P17
| потужність | 860 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 24180-56
| потужність | 200 Вт |
| Тип | повільноварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Russell Hobbs |
Код FDK500GCW
| Додаткова інформація | регулювання температури автовідключення регулювання часу роботи |
| потужність | 380 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код FDB-5385
| Додаткова інформація | рівномірне висушування на всіх рівнях збереження вітамінів та мінералів |
| напруга | 220-240 В |
| потужність | 520 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |