Код ICS-B118
| потужність | 1800 Вт |
| Тип | Індукційна |
| Автовідключення | плити |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код ICS-B118
| потужність | 1800 Вт |
| Тип | Індукційна |
| Автовідключення | плити |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код HD9318/00
| потужність | 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Philips |
Код T1000E
| потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код HR3705/10
| потужність | 300 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Philips |
Код 00000042695
| потужність | 1000 Вт |
| Тип | Ручний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Braun |
Код CM340811
| Споживана потужність, Вт | 600 Вт |
| Тип | Крапельна |
Код KS_25
| Додаткова інформація | Чаша ємністю 1.2 л /діаметр 14.2 см Чашу можна мити в посудомийній машині |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Beurer |
Код FDB-5320
| Додаткова інформація | рівномірне висушування на всіх рівнях збереження вітамінів та мінералів кнопка вмикання/вимикання прозора кришка прозорі піддони |
| напруга | 220-240 В |
| потужність | 245 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код MC-X16X
| потужність | 860 Вт |
| Тип | Мультиварка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код BL420131
| Споживана потужність, Вт | 600 Вт |
| Тип | Стаціонарний |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Tefal |
Код HD2590/00
| потужність | 870 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Philips |
Код HB641138
| Додаткова інформація | ергономічна ручка технологія POWELIX |
| потужність | 800 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код K15ORAB
| потужність | 2 400 |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Gorenje |
Код SJE741SS
| потужність | 400 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код KO330830
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Зовнішні розміри | 26.2 х 17.4 х 17.4 |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Tefal |
Код GT110838
| Зовнішні розміри | 220 х 118 x 118 мм |
| Споживана потужність, Вт | 180 Вт |
| Тип | Ножова кавомолка |
| Матеріал | Метал, пластик |
Код 00000021090
| потужність | 1100 Вт |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Brand | Gorenje |
Код 22760-56
| потужність | 60 Вт |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Russell Hobbs |
Код T800ORAB
| потужність | 800 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код KO260130
| потужність | 1800 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Tefal |
Код 00000021089
| потужність | 950 Вт |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код T1100CLI
| потужність | 1100 Вт |
| Матеріал корпуса | метал |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код SRM0650SS
| потужність | 350 Вт |
| Тип | рисоварка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Brand | Sencor |
Код 00000022979
| потужність | 600 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Brand | Electrolux |