Код T-F400G
| потужність | 800 Вт |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код T-F400G
| потужність | 800 Вт |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код M460CBK
| Додаткова інформація | зйомні частини придатні для миття в посудомийній машині |
| потужність | 450 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код 00000019108
| Дод. характеристики | Облік тари, Вибір одиниць виміру |
| Brand | Gorenje |
Код EKT006W
| потужність | 700 Вт |
| Тип | Мультимейкер |
| Brand | Esperanza |
Код HR2738/00
| Тип | Соковитискач |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Philips |
Код FDK20MG
| Додаткова інформація | регулювання температури світловий індикатор роботи автовідключення сітка для сушіння дрібних ягід Фізичні |
| потужність | 240 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код SM-H400S
| потужність | 700 Вт |
| Тип | Гриль |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 00000024601
| потужність | 2200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Braun |
Код 00000020380
| потужність | 450 Вт |
| Тип | ручний міксер |
| Brand | Kenwood |
Код T-K210
| потужність | 1000 Вт |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Тип | тостер |
| Таймер | Є |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код SRM1550SS
| потужність | 500 Вт |
| Тип | рисоварка |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код T-K301E
| потужність | 800 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | тостер |
| Таймер | із 7 рівнями підсмажування |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код T850WE
| потужність | 720 Вт |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код STS7500WH
| потужність | 930 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | тостер |
| Таймер | Є |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код STS7501BK
| потужність | 930 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | тостер |
| Таймер | Є |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код SM-H300B
| потужність | 700 Вт |
| Тип | Сендвічниця Гриль Вафельниця |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код EKL-F410BM
| потужність | 1850 Вт/2200 Вт (220-240 В/50 Гц) |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Ardesto |
Код 00000022167
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Занурювальний |
| Номінальна потужність | 600 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код 00000020256
| потужність | 450 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Brand | Kenwood |
Код 0X21010045
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Електрочайник |
| Brand | Braun |
Код EKL-F410BG
| потужність | 1850 Вт/2200 Вт (220-240 В/50 Гц) |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Ardesto |
Код 50200720
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик |
| Brand | TFA |
Код EKT005
| потужність | 700 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Тип | Сендвічниця |
| Brand | Esperanza |
Код KO299130
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Зовнішні розміри | 19.5 х 17 х 16.5 |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Tefal |