Код KO299830
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Tefal |
Код KO299830
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Споживана потужність, Вт | Потужність 2200 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Brand | Tefal |
Код EKL-X51
| потужність | 1850 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Ardesto |
Код TT330D30
| потужність | 700 Вт |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код EKL-FD700SS
| потужність | 1850 Вт/2200 Вт (220-240 В/50 Гц) |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Ardesto |
Код 00000022127
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Занурювальний |
| Номінальна потужність | 800 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код 27020-56
| потужність | 200 Вт |
| Тип | рисоварка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Russell Hobbs |
Код 00000022169
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Занурювальний |
| Номінальна потужність | 560 вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код HD2581/00
| Споживана потужність, Вт | 900 Вт |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Philips |
Код HT310138
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 300 Вт |
| Кількість режимів | 5 швидкостей |
| Тип | міксер ручний |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
Код EKL-X52E
| потужність | 1850 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Brand | Ardesto |
Код 00000022183
| Тип кофе | Мелений |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | електротурка |
| Номінальна потужність | 550 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | пластик |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
Код TT1A1830
| потужність | 800 Вт |
| Тип | тостер |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Tefal |
Код 00000022184
| Тип кофе | Мелений |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | турки |
| Номінальна потужність | 550 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Brand | Gorenje |
Код M460CDC
| Додаткова інформація | легка очистка зйомні частини придатні для миття в посудомийній машині |
| потужність | 460 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Гарантія | 24 місяці |
| Brand | Gorenje |
Код GTC-NS3013B
| Матеріал корпуса | емальована сталь |
| Тип | газова |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код 00000024199
| потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик, нержавіючf сталь |
| Brand | Braun |
Код 00000024198
| потужність | 2200 Вт |
| Матеріал корпуса | Пластик, нержавіючf сталь |
| Brand | Braun |
Код SFD757GG
| Додаткова інформація | Можна мити в посудомийній машині прозора кришка конструкція запобігає утворенню плісняви |
| напруга | 220-240 В |
| потужність | 250 Вт |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Sencor |
Код GH-1800MB
| потужність | 1800 Вт |
| Тип | контактний гриль |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код VEG-HY1000
| потужність | 900 Вт |
| Тип | електрошашличниця |
| Гарантія | 12 міс. |
| Brand | Ardesto |
Код KO200130
| потужність | 2400 Вт |
| Тип | Електрочайник |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал | пластик |
| Brand | Tefal |
Код 00000022170
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 800 Вт |
| Тип | Занурювальний |
| Матеріал | Пластик + метал |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Brand | Gorenje |
Код 00000019049
| Тип кофе | зерновий |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність, Вт | 170 Вт |
| Тип | кавомолки |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | ABS пластик |
| Brand | DeLonghi |
Код 50200510
| Тип | ваги кухонні |
| Гарантія | 12 міс. |
| Матеріал | Пластик, нержавіюча сталь |
| Brand | TFA |